Sipariş


Ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için, telefon (0535 4038215),   e-mail (adguragac@gmail.com), iletişim formumuz veya facebook sayfamızdan özel mesajla bize ulaşabilirsiniz.  


Siparişlerinizi en az 5 gün önceden bildirmeniz gerekmektedir. Sipariş adedi arttıkça bu süre uzayabilir. 

Kurabiye için en az 10 adet sipariş alınır. Kurabiyeleriniz isteğinize göre çubuklu veya çubuksuz olarak istenilen ebatlarda hazırlanır. Tek tek hijyenik bir şekilde jelatinle poşetlenir ve uygun kurdela ile süslenir. Özel dekoratif kutu istenirse ayrı ücret alınır. 


Kurabiyelerimiz serin ve kuru ortamda 3-4 hafta tazeliğini ve lezzetini korur. Üzerlerinde kullanılan tüm süsleme ve dekorlar yenilebilen malzemelerden imal edilir.  


Pasta siparişleri sadece İzmit içi alınır ve elden teslim edilir. Kurabiye için ise İzmit içi elden veya Türkiye'nin her yerine kargo ile teslimat yapılır.  Kargo ücreti teslimatta alıcıya aittir. Ödemenin yarısı sipariş sırasında peşin alınır. Şehir dışına veya kargoyla gönderilecek siparişlerde ödemenin tamamı siparişle birlikte peşin alınır. Siparişiniz ilk ödeme yapıldıktan sonra geçerlilik kazanır. Ödeme yapıldıktan sonra malzeme alımı yapılacağından sipariş iptal edilemez.

Kargoyla gönderilecek siparişler uygun şekilde paketlenerek kargo şirketine teslim edilir. Taşıma sırasında oluşabilecek kırık ve zararlardan Pinokyo Butik Kurabiye sorumlu değildir. Kırılmış ve zarar görmüş kurabiyeleri teslim almayınız. Olası kırıkların mağduriyet oluşturmaması için yüksek adetli siparişlerde ilave 3-4 adet kurabiye hediye olarak pakete dahil edilir.    


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...